DHL'den stratejik anlaşma

DHL'den stratejik anlaşma

 1858’de Brooklyn, New York’ta kurulan 153 yıllık ilaç şirketi Bristol-Myers Squibb, 1995’ten bu yana Türkiye’de İstanbul ofisi ile faaliyet gösteriyor....

 

1858’de Brooklyn, New York’ta kurulan 153 yıllık ilaç şirketi Bristol-Myers Squibb, 1995’ten bu yana Türkiye’de İstanbul ofisi ile faaliyet gösteriyor. DHL Supply Chain Türkiye,  Bristol Myers Squibb firmasına ait 17 ayrı ürün için ısı kontrollü depolama, soğuk zincir dağıtım ve katma değerli hizmetler gibi lojistik faaliyetleri yürütecek.

DHL Supply Chain Türkiye, 10 yılı aşkın süredir ilaç ve medikal ürün üreticilerine sağlık lojistiği hizmeti sunuyor. DHL Supply Chain, sağlık grubunda en temel lojistik hizmetler olan ısı kontrollü depolama ve dağıtım, 2D etiketleme ve sekonder ambalajlamanın yanında, Mesul Müdür ile temsil hizmeti, çağrı merkezi, sipariş yönetimi, müşteri hizmetleri, promosyon deposu yönetimi ve kongre lojistiği gibi farklılaştırılmış ürün ve hizmetlerle sağlık lojistiği konusunda Türkiye’de referans merkezi konumuna geldi.

DHL Supply Chain Türkiye, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve GDP, GMP standartlarına uygun 50 bin metrekarelik alanda ilaç-sağlık sektöründeki 30’dan fazla müşterisi için lojistik operasyonları yürütüyor. DHL Supply Chain Türkiye, tüm operasyonları için 2002 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine de sahip durumda.

Türkiye’de halen sağlık, teknoloji, perakende ve otomotiv gibi yedi sektörde yer alan müşterilerine lojistik çözümler sunan DHL Supply Chain, iş süreçlerinde “baştan sona çözüm ortağı” anlayışını benimsiyor.LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.