CRM hizmetleri online oluyor

CRM hizmetleri online oluyor

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Global İletişim, teknolojinin sağladığı tüm yenilikleri katma değerli hizmetlere dönüştürerek kurumların...

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Global İletişim, teknolojinin sağladığı tüm yenilikleri katma değerli hizmetlere dönüştürerek kurumların hizmetine sunmaya devam ediyor. Cloud Computing alanında yatırımlarına devam eden Global İletişim, kurumlar için büyük önem taşıyan CRM hizmetlerini online ortama taşıyor.

"İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNACAĞIZ"

Günümüz iş dünyasında teknolojinin sağladığı gelişmelerin küreselleşme ile birlikte büyük değişikliklere neden olduğunu, kurumların ürün odaklı bir yaklaşımdan çok, müşteri odaklı yapıya dönüştüklerini belirten Global İletişim Genel Müdürü Murat Küçüközdemir, “Son yıllarda Cloud Computing konseptinin ortaya çıkışı ve yayılmasıyla birlikte CRM yazılımlarının da bu çerçevede hayata geçirilmesi gündeme geldi.Global İletişim olarak biz de online CRM yazılımlarının önemine vurgu yaparak bu alan üzerine çalışmalar yaptık.Kendi bünyemizde kullandığımızCRM yazılımını geliştirip,müşterilerimize Türkiye’de ilk defa SaaS (Software as a Service) olarak sunabileceğimiz bir hizmete dönüştürüyoruz.Kurumların tüm CRM ihtiyaçlarını online ortamda, Türkçe bir arayüzle  sağlayacağımız CRM hizmetiyle karşılayacağız” dedi.

Geliştirmekte olduğumuz CRM çözümü ile kurumların, hizmet verdikleri müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi analiz ederek, hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarabileceklerini belirten Küçüközdemir, “Hazırladığımız kullanıcı dostu arayüz sayesinde, kurumlar CRM’in kayıt işlemlerini kısa sürede tamamlayarak kolayca kullanabilecekler. Müşterilerimizin ek bir yatırıma ihtiyaç duymadan kullanabilecekleri CRM çözümümüz,yüksek özelleştirilebilirliğe sahip modüler yapısı ile ölçeklenebilir bir CRM hizmeti sağlayacak. Pazarlama, satış, çağrı merkezi,servis, müşteri portalı ve pazaryeri sistemi gibi birşirketin ihtiyaç duyabileceği tüm CRM modüllerini içerecek. Ayrıca diğerCRM yazılımlarında olmayanCoğrafi Bilgi Sistemive Araç Takip Sistemientegrasyonu,Linkedin gibi sosyal ağlarlaentegrasyon gibi özellikler de bulunacak” diye konuştu.

“BİLGİ YÖNETİMİ KOLAYLAŞACAK”

Türkiye’de geliştirilecek bu kapsamda ilk SaaS (Software as a Service) CRM uygulaması olacak çözümün modüler yapısı sayesinde gereksiz IT harcamalarının önüne geçileceğini söyleyen Küçüközdemir şunları söyledi: “CRM çözümümüze ilerleyen zamanlarda çeşitli santral, ERP sistemleri de entegre ederek farklı ihtiyaçları da karşılayabileceğiz. Kendi entegrasyon çalışmalarımıza ek olarak 3. parti yazılımları da talebe bağlı olarak müşterilerimize sunmayı planlıyoruz. Global İletişim olarak tüm kurumlar için yüksek güvenlik sağlayan, ihtiyaca yönelik çözüm geliştirilebilen, bilgi yönetimini ve paylaşımını kolaylaştıran bu çözümün Türkiye’de ve çevre ülkelerde öneminin artacağını düşünüyoruz. Bu anlamda yatırımlarımızı şimdiden planladık.”  

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.