Brisa, ticari segment ürünlerini filo müşterilerine tanıttı

Brisa, ticari segment ürünlerini filo müşterilerine tanıttı

Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, farklı şehirlerdeki filo müşterileriyle bir araya gelerek ticari ürünlerini tanıtmak amacıyla toplantılar düzenliyor.

Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, farklı şehirlerdeki filo müşterileriyle bir araya gelerek ticari ürünlerini tanıtmak amacıyla toplantılar düzenliyor. 16 Mart Pazartesi günü Gaziantep’te Divan Otel’de düzenlenen ilk toplantıya iş ortakları, filo müşterileri ve basın mensuplarından meydana gelen 170 kişilik bir davetli grubu katıldı. Toplantıda Brisa’nın markaları Bridgestone ve Lassa’nın yeni ticari lastikleri ve filo yönetim çözümü Profleet tanıtıldı.

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, 9 ilde düzenlemeyi planladığı filo lansman toplantılarının ilkini 16 Mart Pazartesi günü Gaziantep’te Divan Otel’de gerçekleştirdi. İş ortakları, filo müşterileri ve basın mensuplarından meydana gelen 170 kişilik bir davetli grubunun katıldığı toplantıda Brisa’nın markaları olan Bridgestone ve Lassa ticari segment ürünleri ile Profleet hizmetleri tanıtıldı. Toplantıda, Bridgestone markalı bölgesel segment lastiği olan R-Steer 001 ve R-Drive 001 ürünleri ile birlikte inşaat/hafriyat segmentine yönelik geliştirilen Lassa markalı yeni Energia 510S ve Energia 510D ürünleri anlatıldı. Brisa’nın 360 derece danışmanlık hizmetlerini içeren filo yönetim çözümü paketi Profleet ve yine bu kapsamda hizmet veren Filofix yol yardım hizmetleri ile ilgili de bilgi paylaşımında bulunuldu. Gaziantep’te başlayan filo müşterileri toplantılarının diğer ayakları; Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Trabzon, Antalya ve Kayseri’de organize ediliyor.

BRİSA’DAN BRİDGESTONE VE LASSA MARKALARI İLE YENİ ÜRÜNLER

Türkiye pazarındaki talebin yüzde 60’a yakını, Bridgestone’un da ana oyuncuları arasında yer aldığı bölgesel segmentten geliyor. Brisa, isimlendirme sistematiği de ilk defa değiştirilen Bridgestone markalı R-Steer 001 ve R-Drive 001 desenleri ile bu segmente yönelik yeni ürünlerini pazara sunuyor. Lassa markasında ise, Energia 510S ve Energia 510D desenleriyle inşaat/hafriyat segmentine yeni bir bakış açısı getiriyor. yüzde 1 ile yüzde 5 oranında yol dışında çalışan müşterilere özel olarak tasarlanan Energia 510 serisi lastikler ile önemli bir ihtiyaca yönelik geliştirilen ürünleri araç sahipleriyle buluşturuyor.

Brisa, ticari segment ürünlerini filo müşterilerine tanıttıOPERASYONEL MALİYETİ DÜŞÜYOR

Ticari lastikler pazarında liderliğini koruyan Brisa, filo müşterilerinin ihtiyaçlarına “360 derece danışmanlık” olarak tanımlanabilecek bir uzmanlık ve anlayışla çözüm sunan  “Profleet filo yönetim çözümleri” değerler paketi kapsamında, filo müşterilerinin operasyonel maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlanmasına yönelik sürdürülebilir çözümler sunuyor. Söz konusu çözümlerle filoların sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerinin yükseltilmesi hedefleniyor. Bu yaklaşımın temelinde doğru lastik bakımı ve doğru hizmetlerin yanı sıra, Brisa’nın müşterileri ve çevre ile bir kazan-kazan ilişkisi yürütmeye odaklanması yer alıyor.

Brisa Profleet hizmeti ile, detaylı analiz ve yönlendirmeler ile filo müşterilerinin operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardımcı olurken, raporlama hizmetleriyle de geleceklerine ışık tutarak nitelikli büyümelerine katkıda bulunmayı hedefliyor. Profleet değerler paketi kapsamında Filofix yol yardımı, Bandag kaplama hizmetleri, Aspects+ analiz ve raporlama, Brisa saha mühendisliği ekibiyle düzenli temas ve takip, eğitimler, Mobilfix mobil servis ve bakım ve ürünler ile hizmetler veriliyor.

Brisa, ticari segment ürünlerini filo müşterilerine tanıttıBRİSA, FİLOFİX İLE TÜRKİYE VE AVRUPA’DA YOLDA

KALAN FİLO MÜŞTERİLERİNİN YARDIMINA KOŞUYOR

Brisa, yine Profleet kapsamında sunduğu hizmetler arasında yer alan Filofix aracılığıyla, 2006 yılından bu yana, Bridgestone ve Lassa iş ortaklarının koordineli çalışması ile Türkiye’nin her noktasında ve Avrupa’da filolara özel 7 gün 24 saat boyunca açık olan 444 31 13 numaralı Filofix Çağrı Merkezi’nden Türkçe olarak yol yardım hizmeti ve Türkiye’de faturalandırma imkanı sunuyor. Filofix hizmet yelpazesi içinde yeni lastik temini, lastik tamiri, sökme takma, rotasyon, akü ve jant tedariği yer alıyor.

LOJİPORT

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.