Ankara Lojistik Zirvesi 11 Ekim'e ertelendi

Ankara Lojistik Zirvesi 11 Ekim'e ertelendi

20 - 22 Eylül 2018 tarihlerinde Ankara Lojistik Üssü’nde düzenlenecek olan ANKARA LOJİSTİK ZİRVESİ, ziyaretçi katılımının hedeflenen potansiyelde olması adına 11-13 EKİM 2018 tarihine ertelendi.

Otuzu aşkın ülkede, 4 kıtaya yayılmış geniş bir yelpazede fuarlar gerçekleştirmiş, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen "A" sınıfı yetki belgesine ve İngiliz menşeyli GLOBAL Certification Ltd. Şirketi tarafından onaylanmış, UKAS QUALITY MANAGEMENT ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip Türkel Fuarcılık A.Ş., 700.000 metrekarelik alana,  Avrupa’nın en modern “Türkiye’nin ilk Uluslararası Taşımacılık Üssü”  olarak kurulmuş “Ankara Lojistik Üssü’nde, eş zamanlı 3 gün fuar ve 2 gün konferans olarak  “Ankara Lojistik Zirvesi” düzenliyor.

Ankara Lojistik Zirvesi, Türkiye’de ve çevre ülkelerde büyük bir hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe hizmet veren lojistik firmalarının, yük taşıyıcılarının, kargo firmalarının,  karayolu, demiryolu, hava ve denizyolu yolu taşımacılığı yapan firmaların,  liman işletmecilerinin, tedarikçilerin ve diğerlerinin bir araya gelip yeni servis ve hizmetlerini tanıtacağı, iş bağlantıları yapacağı ve ayrıca eş zamanlı olarak düzenleyeceği konferans ile lojistik sektörünün gelişimi,  tüm taşımacılık modları ve sektördeki yatırımlar gibi konuların konuşulacağı ve tartışılacağı önemli bir platform yaratıyor.

Zirve;  ithalatçı ve ihracatçılar,  nakliye ve lojistik firma sahipleri, lojistik hizmet sağlayıcıları,  liman ve terminal işletmeleri, kurye firmaları  yetkilileri,  kargo sahipleri, sektör yatırımcıları, savunma sanayi firmaları, ilgili dernek ve birlikler, akademisyen ve öğrenciler, ilgili yayın kuruluşları ile çeşitli kamu kuruluşlarından oluşan ziyaretçileri ve sektörün önde gelen kamu kurum ve kuruluşlarının ve de lojistikte faaliyette bulunan tüm firmaları bir araya getirmeyi amaçlıyor.

20 - 22 Eylül 2018 tarihlerinde Ankara Lojistik Üssü’nde düzenlenecek olan ANKARA LOJİSTİK ZİRVESİ’nin, ziyaretçi katılımının hedeflediğimiz potansiyelde olması için  11-13 EKİM 2018 tarihine ertelendiğini önemle belirtmek isteriz. Detaylı bilgi için www.ankaralojistikzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkel Fuarcılık A.Ş.

Huzur Mah. Fatih Cad.  4. Levent Plaza No: 67/6

34396, 4.Levent, İstanbul - Türkiye

Tel : +90 212 284 23 00 ( Dah.168 )

Mobil   : +90 554 945 56 89

E-mail : [email protected]

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.