Altın Kaptan Sadakat Rozeti

Altın Kaptan Sadakat Rozeti

Mercedes-Benz Türk, otobüs dünyasında kaptanların çok özel bir konuma sahip olduklarının ve büyük önem taşıdıklarının bilinciyle kaptanlara ve müşterilerine...

Mercedes-Benz Türk, otobüs dünyasında kaptanların çok özel bir konuma sahip olduklarının ve büyük önem taşıdıklarının bilinciyle kaptanlara ve müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor.

2006 yılından beri kaptanlara yönelik “Kaptanlar Kulübü Gazetesi” ve “Kampuanya” projelerini sürdüren Mercedes-Benz Türk, Haziran 2009’da yeni bir projeyi, “Kaptan Sadakat Rozeti” uygulamasını başlattı. Bu kapsamda Mercedes-Benz müşterisi Öz Diyarbakır'dan Tayyip Altaş ilk gümüş rozeti almaya hak kazanan kaptan oldu.

Aracını iyi tanıyan ve araç bakımlarını aksatmayarak yetkili serviste yaptıran Öz Diyarbakır Otobüs firmasından Tayyip Altaş, aradan geçen sürede otobüsüyle 1.000.000 km’ ye ulaşarak bu kez de “altın kaptan sadakat rozeti”  almaya hak kazandı. Diyarbakır’ da gerçekleşen törene, Mercedes Benz Türk A.Ş. ‘den Satış Sonrası Hizmetler müdürü Ergiz Esen, SSH Otobüs kısım müdürü Bahattin Kılıçaslan, SSH Otobüs servis ve yedek parça pazarlama uzmanı Nesligül Horozoğlu ve Otobüs Satış bayi danışmanı Deniz Martin katıldı. Tayyip Altaş’ a yaka rozeti, sticker ve sertifika, Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ tarafından verildi. Öz Diyarbakır Otobüs firmasından Naif Polat’a ise Mercedes Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ergiz Esen tarafından gümüş, Ferhat Kamalı ve İsmail Özçelik’ e bronz rozetleri takdim edildi. Diyarbakır Metro’dan Ramazan Alcan’a ve Yeni Diyarbakır Seyahat’den Ayhan Uçar’a da bronz rozetleri ile birlikte hediye kitleri de verildi.

“Kaptan Sadakat Rozeti” kapsamında, 01.01.2007 tarihinden sonra trafiğe çıkan Mercedes-Benz şehirlerarası otobüslerinin bakımlarını yetkili serviste tam olarak yaptırarak

§   450.000 km’ye ulaşan kaptanlara bronz,

§   700.000 km’ye ulaşan kaptanlara gümüş,

§   1.000.000 km’ye ulaşan kaptanlara ise altın yaka rozeti, sticker ve sertifika

verilmesinin yanı sıra bir sonraki bakım paketi ücretsiz olarak sunuluyor.

BUS&TRUCK

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.