Adana merkezli yurtiçi ve uluslararası taşımacılık

Adana merkezli yurtiçi ve uluslararası taşımacılık

Adana nakliyeciler sitesi, önemli tedarik sağlama organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor olsa da yoğun dönemlerde sitenin de yetersiz kalması üretici firmaları özellikle internet ortamında taşıma aracı arayışları yapmak durumunda bırakmaktadır.

Akdeniz bölgemi illerinden olup ülkemiz genelinin üretim ve sanayi alanında öne çıkmış, aynı zamanda yüzölçümü bakımından Türkiye’nin 6. Büyük şehri durumunda bulunan Adana ilimiz tarım ve sanayi alanlarında gerek yurtiçi dağıtım ve tedarik, gerekse uluslararası ihracat anlamında önemli yer tutmaktadır. Adana ilimiz genelinde üretim ve imalat yapmakta olan sanayici ve üreticilerimiz üretmiş oldukları mamüllerin yurt içi ve uluslararası piyasaya sevk işlemlerini genel itibarı ile kamyon ve tır tarzı taşıma araçları ile gerçekleştirmektedirler.

Yurtiçi piyasa ve yurt dışı ihracat sevkiyatlarının yoğun olduğu içinde bulunduğumuz dönem itibarı ile taşınacak ürünlere nakliye aracı tedarik sıkıntısının önemli boyutta bulunuyor olması üretici ve dış ticaret şirketlerimizin taşıma aracı bulabilme konusunda farklı arayışlar doğurmuştur. Her ilimizde olduğu gibi Adana nakliyeciler sitesi de bu anlamda önemli tedarik sağlama organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor olsa da yoğun dönemlerde sitenin de yetersiz kalması üretici firmaları özellikle internet ortamında taşıma aracı arayışları yapmak durumunda bırakmaktadır.

Bir çok sektörde var olduğu gibi taşımacılık sektörü de internet üzerinden güzel hizmetler sunan yük ve boş araç ilan platformlarına adım atmış bulunmaktadır. İnternet üzerinden hizmet sunmakta olan bir çok nakliye portalı mevcut olsa da bunlardan belli başlı sayfalar beklentileri karşılayabilecek nitelikte hizmet verebilmektedir. Uzun yıllar boyunca gözlemleri ve alt yapı çalışmalarını bitirdikten sonra internet ortamına adım atan yük ve araç ilan platformlarından olan sayfalardan biri de Nakliye Rehberi’dir.

Yük ilanı ve lojistik portalı olan Nakliye Rehberi yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana sektörde ortaya çıkan gelişmeleri takip ederek bu gelişmeler ışığında misyon ve vizyon belirlemiş Adana nakliyeciler ve ihracatçıları ile yapılan onlarca istişareler neticesinde ortaya çıkan arz ve talepler doğrultusunda düzenleme yapmıştır.

Yük gönderen kuruluşlar ile taşıyıcı firmaların beklentileri ve arayışlarına uygun şekilde tasarlanıp dizayn edilmiş olan Nakliye Rehberi yayın hayatını kurulduğu günden bu yana üyeliği ücretsiz, ilan hakkını süresiz ve sınırsız halde hizmet verecek şekilde devam ettirmektedir. Sayfamız aynı zamanda tüm üyelerine yine ücretsiz olarak reklam yayınlama hak ve imkanı da sunmaktadır.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber kaynağı: Nakliye reklamları

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.