'8. Lojistik ve Ticaret' sektör ve öğrencileri buluşturacak

'8. Lojistik ve Ticaret' sektör ve öğrencileri buluşturacak

Etkinliğe, lise öğrencileri ile Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümlerinde okuyan önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri katılacak.

2009 yılından beri geleneksel olarak düzenlenen “Lojistik ve Ticaret Buluşması” bu yıl 8. kez akademisyen, bürokrat ve sektör temsilcileri ile öğrencileri bir araya getiriyor. Etkinliğe, lise öğrencileri ile Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümlerinde okuyan önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri katılacak.

"8. Lojistik ve Ticaret Buluşması“ ticaret ve lojistiğin geleceğini, yarının lojistikçilerinin de katkılarıyla tartışma, onlarla lojistik ve ticaret sektörünün bugünü ve yarını hakkında büyük resmi paylaşma, lojistik ve ticaretin en uygun nasıl buluşması gerektiğini açıklama amacını taşıyor. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Kulübüyle, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümünün ortaklaşa düzenlediği etkinlik, 15 Martta Maltepe Üniversitesi Kültür Merkezi, Reşit Galip Konferans Salonunda yapılacak.

8. Lojistik ve Ticaret Buluşması saat 09:30’da açılış konuşmaları ile başlayacak, ardından iki oturum halinde devam edecek. Saat 10:15’te başlayacak olan 1. oturumun konuşmacıları Türkiye Sanayi Ve Ticaret Sektörü'nün değerlendirmesini yaptıktan sonra saat 13:00’te 2. Oturumun konuşmacıları Lojistik Sektörü'ndeki trendleri mercek altına alacak. Katılımcılara etkinlik bitiminde sertifika verilecek.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.