35 ülkeyi gezecek Continental TIR'ının ilk durağı Türkiye

35 ülkeyi gezecek Continental TIR'ının ilk durağı Türkiye

Continental, kamyon, otobüs ve minibüs sektörüne yönelik yenilikçi çözümleri ve ürünlerini Avrupa Roadshow tırında sergiliyor. Continental Roadshow tırını 27 Ekim’e kadar Türkiye’deki müşterileri ve paydaşlarıyla buluşturuyor.

ADEX Akademi yöneticileri, tam dolu bir TIR'ın mı, yoksa yarım yük dolu bir TIR'ın mı daha kolay devrilebileceğini örnekle açıkladı.

Continental Avrupa Roadshow tırı, ticari araç filosunu sürdürülebilir bir şekilde kurmak, maliyetlerini azaltmak ve daha verimli iş yapmak isteyenler için yola çıktı. 35 ülkeyi dolaşacak Avrupa Roadshow tırının yeni durağı Türkiye oldu. 27 Ekim’e kadar Türkiye’yi dolaşacak Avrupa Roadshow tırında en zorlu rotalarda ve kış koşullarında dahi daha rahat ve güvenilir sürüş deneyimi için Continental’in 5. Jenerasyon lastikleri sergileniyor. Filo, kamyon ve otobüs sektöründeki yöneticileri için Conti360° ile dijital çözümler, ContiConnect 2.0 ve ContiLifeCycle gibi daha fazla verimlilik sunan çözümlerin yanı sıra taşımacılık endüstrisi için en düşük toplam sürüş maliyetini elde etmek için kullanılan ContiPressureCheck™ sistemi de Roadshow tırında yer alıyor.

ali-okan-tamer.jpegContinental’in geliştirdiği filo çözümleriyle taşımacılık şirketlerinin ve filo operatörlerinin filolarını daha sürdürülebilir, daha verimli ve daha dijital hale getirmek amacıyla araçlarını geleceğe hazırlamalarına yardımcı olduğunu belirten Continental Türkiye Genel Müdürü Ali Okan Tamer, “Lastik seçimi, lastik izleme, karkas yönetimi ve sırt kaplama çözümleri ile sürdürülebilir filo yönetimini kolaylaştırıyoruz. Conti360° filo çözümleri ile filoların yakıt maliyetleri düşürülürken, ContiLifeCycle sırt kaplama konsepti sayesinde lastiklere ikinci ve üçüncü bir ömür kazandırılarak kaynak tüketimini yüzde 70'e varan oranda azaltıyoruz. Her müşterinin ihtiyacına göre seçilebilen farklı modüller içeren ContiConnect ile dijital lastik izleme ile filo yöneticilerinin tüm filonun basınç ve sıcaklık gibi gerçek zamanlı lastik verilerine erişimini sağlıyoruz. En yeni teknolojilerimizi ve ürünlerimizi tanıtmak, ağır vasıta çözümlerini sunmak için Avrupa Roadshow tırını 35 ülkede müşterileri ve paydaşlarıyla buluşturuyoruz” dedi.

continental-adex-akademi-3.jpeg

CONTINENTAL'in teknik kurmayları kayan ekranlarla donatılmış Road Show TIR'ında filoların Continental lastikleri kullandıklarında ulaşacağı maliyet avantajını farklı istasyonlarda basın mensuplarına tanıttı.

continental.jpg

Continental Avrupa Roadshow iki yıl sürecek ve 2025 yılında sona erdiğinde, 9.000 milden fazla yol kat etmiş ve 35 ülkeyi ziyaret etmiş olacak.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.